Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade

  • 45 m²

Flat From Rio Com Garagem, Lavanderia & Exclusividade Rio de Janeiro ligt tevens op 3 km afstand van Arena Carioca.

Dit appartement heeft uitzicht op de zee en bestaat uit een patio, een balkon en een kleedruimte. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij de stijlvolle accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

Flat From Rio Com Garagem, Lavanderia & Exclusividade biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het stijlvolle appartement in Rio de Janeiro is op 50-minuten rijafstand van Estação D Pedro II Central station.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade Rio de Janeiro
Via Premiere Apart-Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Via Premiere Apart-Hotel

8.9
Fantastisch 48 beoordelingen
53 m van de accommodatie
USD 69 USD 62
per nacht
Via Premiere Stay Flat No Rio De Janeiro,Farmaci Arena,Parque Olimpico,Barra Olimpica, Jacarepagua ,Centro De Convencoes Riocentro E Rock In Rio
Mobiele prijsaanbieding

Via Premiere Stay Flat No Rio De Janeiro,Farmaci Arena,Parque Olimpico,Barra Olimpica, Jacarepagua ,Centro De Convencoes Riocentro E Rock In Rio

8.1
Heel goed 13 beoordelingen
53 m van de accommodatie
USD 38 USD 34
per nacht
Suite Confortavel Proximo Ao Rio Centro
Mobiele prijsaanbieding

Suite Confortavel Proximo Ao Rio Centro

9.7
Voortreffelijk 4 beoordelingen
91 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Duiken
    • Snorkelen
    • Kanoën
    • Skiën
    • Wandelen
    • Paardrijden
    • Fietsen
    • Tennisveld
    • Badminton
    • Bowling
    • Golfbaan
    • Biljart/ Pool tafels
    • Darts
    • Tafeltennis
    • Squash
    • Boogschieten
    • Aerobics
    • Visserij

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Bagageopslag
    • Tours/Ticketservice
    • Happy hour

    Eten

    • Bar/ lounge
    • Buiten eethoek
    • Diner

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Buitenzwembad
    • Strandtoegang
    • Aquapark
    • Live-entertainment
    • Tuin
    • Sauna
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Patio
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV
    • AM/FM wekker

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van dit stijlvolle Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade?
      Dit stijlvolle Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade biedt een laadstation voor elektrische voertuigen voor de gasten.
    • ❓
      Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade?
      Het dichtstbijzijnde treinstation is Estação D Pedro II Central, gelegen op 25 km van Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit stijlvolle Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade?
      Restaurants in de buurt van dit stijlvolle Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade zijn onder andere Megamatte Rio Centro en Koni restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement vinden gasten een kitchenette met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • ❓
      Biedt dit stijlvolle Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade een mooi uitzicht?
      Ramen van dit stijlvolle Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade openen zich naar de zee.
    • ❓
      Ligt Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade naast het treinstation?
      Het treinstation Estação D Pedro II Central bevindt zich op 50-minuten rijafstand van Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Flat From Rio Com Garagem , Lavanderia & Exclusividade Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten